piątek, 26 lutego 2010
...i co dalej? PISZEMY DO POLSATU!

Polsat

Emisja 2. sezonu serialu "Zasady gry" dobiegła właśnie końca i jak już doskonale wiadomo, telewizja Polsat na tym zamierza poprzestać nadawanie jednego z lepszych seriali, jaki miała w swojej ramówce. Polsatowi w podjęciu takiej deyczji nie przeszkodził nawet fakt, iż każdy - nawet średnio zorientowany widz - zauważył, że to przecież nie koniec losów bohaterów "The Game", a wręcz przeciwnie - akcja skomplikowała się jeszcze bardziej. Polsat nie zważał nawet na to, że - według naszych informacji - średnia oglądalność serialu, który puszczany był o absurdalnej porze i tak była stosunkowo duża. O co więc może chodzić? Telewizja od początku traktowała "Zasady gry" jako typowy "wypełniacz" ramówki (o czym już pisaliśmy) i nie spodziewała się, że ktokolwiek będzie ten serial oglądał, a już na pewno, że ktokolwiek zwróci uwagę na fakt, że emisja zostanie tak po prostu - w bezczelny sposób - przerwana.

Tak się jednak składa, że społeczność fanów serialu, że po prostu MY WIDZOWIE nie możemy tak zostawić tej sprawy. Sugerując się niektórymi komentarzami wpadliśmy na pomysł, aby spróbować podziałać jeszcze w sprawie przywrócenia "The Game" na antenę Polsatu.

Jednym ze sposobów zwrócenia Polstawi uwagi na problem jest bezpośredni kontakt z tą telewizją. Na stronie: http://www.polsat.pl/Kontakt,2859/index.html znajduje się specjalny formluarz kontaktowy do wysyłania wiadomości, jak również pozostałe namiary kontaktowe. Wszystkich fanów serialu prosimy o wysyłanie do Polsatu wiadomości o następującej treści:

Jako widzowie i fani serialu "Zasady gry", który emitowany był na kanale otwartym Państwa stacji, czujemy się wielce oburzeni faktem przerwania nadawania tej serii wraz z końcem 2. sezonu. Jako widzowie Państwa stacji zostaliśmy potraktowani w sposób bezczelny, a przede wszystkim sugerujący, iż jesteśmy osobami o ograniczonym ilorazie inteligencji, które nie zorientują się, że serial posiada jeszcze jeden - 3. sezon - wyjaśniający nowopowstałe właśnie wątki. Apelujemy do Państwa o przywrócenie do ramówki serialu "Zasady gry" i nadanie ostatniej 22-odcinkowej serii naszego ublubionego programu. Mamy nadzieję, że telewizja Polsat w swoim fukcjonowaniu kieruje się przede wszystkim dobrem widzów i dla nas ustala swoją ramówkę, stąd też wierzymy, iż nasza prośba nie zostanie zignorowana. Z poważaniem - widzowie telewizji Polsat, fani serialu "Zasady gry"

środa, 24 lutego 2010
SKANDAL! Polsat nie wyemituje 3. sezonu?!

The Game

Polsat

Wszystko wskazuje na to, że telewizja Polsat po raz kolejny pokaże się z "dobrej strony" i... przerwie emisję serialu "The Game" na drugim sezonie. Czwartkowe odcinki "Zasad gry" będą ostatnimi w drugiej serii, a zarazem... ostatnimi jakie będziemy mogli zobaczyć na Polsacie.

Jak podają źródła takie jak m. in. tv.wp.pl czy tv.onet.pl od poniedziałku w godziny emisji "The Game" wskakują stare odcinki serialu "Czarodziejki"! Skandal, paranoja, chamstwo, bezczelność i... nie wiadomo jeszcze za pomocą jakich słów można określić to, co Polsat funduje nam, czyli fanom serialu "The Game", a więc swoim widzom!

Od samego początku należało obawiać się ile odcinków zamierza tak naprawdę puścić telewizja ze słoneczkiem w logo, ale po tym jak zaraz po pierwszym sezonie zaczęła się emisja drugiego, można było pozostawać optymistą. Okazuje się jednak, że dla Polsatu nie istnieje coś takiego jak logika - co z tego, że emitujemy jakiś serial... urwijmy go niemal w połowie... przerwijmy emisję w najbardziej ekscytującym momencie. Brak słów, naprawdę.

A Wy jak to wszystko widzicie tak na gorąco? Macie jeszcze nadzieję, że może ostatecznie coś się zmieni i będziemy mogli cieszyć się odcinkami ostatniego sezonu "The Game"? Prosimy o zabranie głosu w dyskusji w komentarzach.

Oglądalność serialu w USA

The Game

Niewątpliwie jednym z czynników, który zadecydował o tym, że stacja CW nie była zainteresowana dalszym wykładaniem pieniędzy na serię "The Game" była średnia oglądalność w Stanach Zjednoczonych.

I tak pierwszy sezon osiągnął rating 2.3, co było wynikiem przeciętnym, ale dającym nadzieję na lepsze osiągnięcia. Drugi sezon w pewnym sensie przyniósł wzrost oglądalności, bo rating poprawił się i wyniósł ostatecznie 2.35. Niestety - póki co - ostatnia seria osiągnęła bardzo słaby wynik jak na tego typu produkcje w USA, gdyż średni rating to 1.75.

Dodajmy, że rating to oglądalność danego show. Głównie podaje się ratingi z USA, za które odpowiada firma Media Nielsen Research. 1.0 to około 1.000.000 widzów. Ratingi podaje się w stosunku do wszystkich widzów posiadających odbiorniki do pomiaru oglądalności, nawet gdy nie oglądają w danym momencie TV.

wtorek, 23 lutego 2010
Zwiastun pierwszego sezonu "The Game" w CW

Poniżej można obejrzeć zwiastun pierwszego sezonu "The Game", który emitowany był na kanale CW. Jest to dosyć krótka, aczkolwiek fajnie zmontowana zajawka. Miłego oglądania!

poniedziałek, 22 lutego 2010
Prawda o San Diego Sabers

San Diego Sabers

Futbolowa drużyna, w której grają główni bohaterowie serialu "The Game", a więc Derwin Davis, Malik Wright oraz Jason Pitts – San Diego Sabers – jest jedynie fikcyjnym tworem autorów serii i nie istnieje w rzeczywistości.

W San Diego oczywiście funkcjonuje klub futbolu amerykańskiego, ale nosi on nazwę San Diego Chargers.

 
1 , 2 , 3 , 4
..:: TELEWIZJA POLSAT PODJĘŁA SKANDALICZNĄ DECYZJĘ I POSTANOWIŁA ZAKOŃCZYĆ EMISJĘ SERIALU NA 2. SEZONIE! JAKO FANI "THE GAME" WYSYŁAJMY MAILE DO POLSATU, BY STACJA ZMIENIŁA SWOJĄ ABSURDALNĄ DECYZJĘ - SZCZEGÓŁY PO LEWEJ STRONIE ::..

---->CZOŁÓWKA SERIALU:<----

---->SONDA:<----
Wszyscy bohaterowie serialu "The Game" mają swój urok oraz są wyjątkowi, ale gdybyście mieli wskazać swoją ulubioną postać to...?


The Game Poland

---->GŁÓWNI BOHATEROWIE<----
Derwin Davies
Pooch Hall jako Derwin Davis - młody i utalentowany zawodnik San Diego Sabers. W pierwszym sezonie chłopak, a następnie narzeczony Melanie.

Melanie Barnett
Tia Mowry jako Melanie Barnett - piękna i inteligentna studentka medycyny, w pierwszym sezonie narzeczona Derwina.

Jason Pitts
Coby Bell jako Jason Pitts - czołowy zawodnik, a zarazem kapitan San Diego Sabers.

Kelly Pitts
Brittany Daniel jako Kelly Pitts - matka Brittany oraz przewodnicząca grupy "Promyczki" (Sunbeams).

Malik Wright
Hosea Chanchez jako Malik Wright - syn Tashy, jedna z gwiazd Amerykańskiej Ligi Futbolu, czołowy zawodnik San Diego Sabers.

Tasha Mack
Wendy Raquel Robinson jako Tasha Mack - matka i menedżerka Malika, przyjaciółka Kelly i Melanie.
---->PARTNERZY:<----
Greys Blox

Chętnych do wymiany buttonami prosimy pisać na adres: thegamepoland@mailplus.pl
The Game
(c) TheGamePoland.glt.pl, ZasadyGry.blox.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone
Istniejemy od: 12.02.2010
We wszelkich sprawach prosimy pisać na adres: thegamepoland@mailplus.pl
stat4u